7Bestial Bucuresti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7Bestial Bucuresti

Un server cu unul din cele mai tari gameplay-uri din Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In curand online

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Stery
Admin
Admin
Stery


Mesaje : 64
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

In curand online Empty
MesajSubiect: In curand online   In curand online Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 10:06 pm

Astazi am sa va dau o veste buna: In august serverul 7Bestial Triburile va fi deschis(este si acum insa nu merge IP-ul am probleme poate prin hamachi insa mai lucrez la el). Nu este total partial si sectiunea setari unde va puteti schimba si parola nu este functionala deocamdata. Mai lucrez inca la aspect. Nu avem nici paladin deoarece scriptul de Paladin pentru servere private este buguit. Deci mai bine putin mai slab si fara buguri decat mai bogat si cu buguri nu? Lucram si la traducerea totala a serverului. Deci odata ce va inregistrati, va rog sa va retineti parola deoarece nu am reusit inca sa repar sectiunea de setari. Aceasta este singura rugaminte. Mai avem putin de asteptat.

Intrebare: De ce in august?
Raspuns: Deoarece atunci imi bag net Fiberlink 1 de la RDS(cel mai bun ISP din Romania) si atunci imi va functiona IP-ul corect. Serverul va avea adresa urmatoare: 7Bestial-Triburile.tk

Legat de timpul in care va fi online, vom incerca sa il tinem cat mai mult online. Voi incerca sa il hostez eu deoarece am computer nou si nu am lag pe acesta si nici voi nu veti avea in joc insa eu am program la calculator deci este posibil sa facem cu schimbul eu cu Picture. Vom regla pe parcurs si viteza serverului.
Sus In jos
http://7bestial-triburile.tk
DJ.Picture
Admin
Admin
DJ.Picture


Mesaje : 102
Data de inscriere : 21/07/2010

In curand online Empty
MesajSubiect: Re: In curand online   In curand online Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 8:39 am

GJ man! Nu mi-ai zis ca lucrezi la el! GJ!
Sus In jos
 
In curand online
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Acum online!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
7Bestial Bucuresti :: [IN CONSTRUCTIE] 7Bestial Others :: General Server Triburile-
Mergi direct la: